Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płaca minimalna 2020. Będzie duży wzrost, rząd przyjął nowe stawki od 1 stycznia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 16:59 Powrót do artykułu
4000 PLN = 920 EUR a ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych krajach starej Unii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pitol. Na budowę nawet nie chcą przyjść za 3500 - 4000. Wiem z pierwszej ręki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to obecnie w wiekszosci prymitywni i chciwi durnie z umyslami szympansa. Latwo ich przekupic, nawet ich kasą. Wpuszczaja miliony wrogich Polsce i Polakom, Ukrainskich barbarzyncow; sa w wiekszosci za zaostrzeniem sankcji wobec Rosji i za bliskim sojuszem z USA (Polska jest tutaj jak prostytutka, ktora placi klientowi za swoje uslugi). Co za glupi narod, tak to jest jak inteligencja zostala w wojnach wybita (do tego wiele jej nie bylo) a polskie elyty pochodza z komunistycznego i z poczatku lat 90-tych awansu spolecznego. Elyty maja slome w obuwiu wiec spoleczenstwo rowniez iu myslec samodzielnie nie potrafi. Polska jest wasalem i nie jest niepodlegla a ciemny ludek sie cieszy bo ma 500+ za robienie nastepnych pokolen lewackich (PiS to lewactwo czystej wody - to tak dla przypomnienia imbecyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest zaadna regulacja bo mozna to obejsc. Trzeba wprowadzic stawke minimalna za godzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialem podwyzki to pracodawca (u ktorego pracowalem 15 lat) mnie straszyl, ze na moje miejsce jest stu ukraincow. Pie....łem wszystko i wiecej mnie nie zobaczyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak Ci żle to może swoją firmę załóż i też bedziesz jeździł autem za tyle tysięcy. Jak tak wszyscy pracownicy tak tu płaczą, że mało zarabiaja, to trzeba się zwolnić i lepiej płatnej pracy poszukać.
Powiedz ludziom skąd wziąć ten I-szy  milion ? Biednym będzie trochę lepiej, pazernym troszkę mniej (głodować nie będą), może troszkę wyrównamy do ślicznych, zagranicznych sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierownikiem w urzędzie, mam około 4 tyś, czy to oznacza że zwykły referent bedzie miala tyle co ja? A inflacja zje cale moje oszczędności? Czy ja już nigdy na własne mieszkanie nie mazbieram?
 Poprosisz o podwyżkę, na 7000 zł brutto. Jeśli nie dostaniesz to rezygnujesz ze stanowiska i też zostaniesz referentem. Bez odpowiedzialności itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo podnieść cenę do 6 zł.Pytanie-czy wtedy ktokolwiek kupi Pański chleb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje bal, bo... więcej nie będzie ich wcale... :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem młodym człowiekiem.. a już niszczą nam życie ? niektórym ludziom dopiero zajęło przyswojenie się ze zmianami które non stop mają miejsce... a tutaj znów kolejna reforma... czy ci ludzie oszaleli? czyli pierd... inflacja.. podniesienie podatków? inflacja.. i podniesienie cen w sklepach.. niech bóg ma w opiece ludzi na stałych etatach... oby średnia klasa oraz łebscy ludzie..... znów bohatersko ocaliła nasz kraj by każdy człowiek w tym kraju mógł żyć... daje stówkę że znów będzie masa wyjazdów z Polski.. tym razem średnia klasa się nie podniesie.. bo większość odpuści.. a co z ludźmi którzy pracują uczciwie? do piachu !:D psychopaci wygrali..0 empatii. tak właśnie zwiększa się liczbę samobójstw.. oraz niszczy demografię świata.. :) warto zapamiętać te obrzydliwe postaci. by przyszłe pokolenia mogły uczyć się o tych ludziach.. i przed jakimi ludźmi powinni się bronić.. współczuje sobie popieram ludzi których dziś zwie się złodziei.. w dodatku zwiększy się szara strefa.. :D ustrój chory.. wiedziałem że przyjdzie czas.. kiedy zacznę popierać złodziei jakich to nazywa pis.. no i kto wie czy w unii Europejskiej za jakiś czas nie zaczniemy popierać kryminału.. idą ciężkie czasy.. współczuje ludziom bez rodzin....ludziom bez znajomych...ludziom bez prac... Pozdrawiam i zapamiętajmy wszyscy na przyszłość... mam nadzieje że ci ludzie u władzy poniosą konsekwencje.. oraz miejmy nadzieje że istnieje formuła taka jak.. duch pyszny poprzedza upadek i mam nadzieje że w stosunku do władzy właśnie tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by kompletym debilem aby myśleć,że poprzez zwiększenie płacy minialnej zwrośnie standard życia. Wystarczyło by nie przyjmować wszystkich ukrainców a stymulacja płacy minimalnej SAMA ZACZEŁA BY WZRASTAĆ BO PRACODAWCA MUSIAŁ BY SIĘ BIĆ O PRACOWNIKA I PRZEBIJAĆ SIĘ W PROPOZYCJACH PŁACY. Jeśli zarabiasz 2 tyś. przedsiębiorca płaci za Ciebie drugie 2 tyś. I Ty nie zarabiasz drogi Kowalski dla przedsiębiorcy 2 tyś zł tylko 4 tyś zł i ja mam dla Ciebie Januszu propozycje. Zamiast podwyższać pensje minimalną może zlikwidujemy podatek który płacą pracodawcy?  I zamiast 2 tyś zł Kowalski będzie zarabiał 4 tyś. zł i godnie żył?  Dlaczego nikt się o to nie burzy ?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech skur.... Padają! Jak nie umia prowadzić interesu. Płacić ludziom. HA ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak pójdziesz robić za darmo to chleb też masz za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jak lud jest głupi, to nie ma rady. Jeste źle, a będzie coraz gorzej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najniższa płaca minimalna powinna być 3000 netto i to jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...